poniedziałek, 30 kwietnia 2012
Urodzinki

Małemu solenizantowi - sto lat:)

tort czy rakieta?

jedna świeczka na trzy lata? dla mnie to pestka:)

 

zdmuchnięta za pierwszym razem!

jestem najlepszy. to jasne


 


19:13, juniorpunkt , wydarzenia
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 18 grudnia 2011
Wspomnienia z Balu Pasiastych

Kto miał najwięcej pasków na Balu Pasiastych? Paluszki wszystkich przedszkolaków nie wystarczyły do policzenia pasków poprzecznych i podłużnych, cieniutkich i grubaśnych, we wszystkich kolorach tęczy! Ale i tak zabawa była przednia:)

pasiasta gromadka

pasiaste tańce

cały jestem w paseczki

niekoronowana królowa Balu Pasiastych

22:03, juniorpunkt , wydarzenia
Link Dodaj komentarz »

Podczas wizyty panów policjantów dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy, oglądaliśmy też policyjne atrybuty, wiemy już, że być policjantem to naprawdę poważna sprawa:) Dziękujemy za odwiedziny!

zawód policjant

policyjne atrybuty

Adaś w kamizelce kuloodpornej

Igor Kuloodporny

21:53, juniorpunkt , wydarzenia
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 26 sierpnia 2010
nowy program wychowania przedszkolnego

Decyzją Dyrekcji Przedszkola programem wychowania przedszkolnego obowiązującym placówce w roku 2010/2011 został program „Ku dziecku. Program wychowania przedszkolnego” Barbary Bilewicz-Kuźni oraz Teresy Parczewskiej. Jest on wydany przez wydawnictwo Nowa Era i nagrodzony przez MEN w konkursie na najlepszy program wychowania przedszkolnego. Seria książeczek do ćwiczeń realizująca założenia tego programu nosi nazwę „Entliczek, pentliczek”.

Ideą przewodnią programu jest skoncentrowanie się na indywidualnym rozwoju dziecka. Priorytetem jest odkrywanie wielorakich, indywidualnych zdolności i zainteresowań dzieci, pobudzanie ich, wzmacnianie, rozwijanie ze szczególnym uwzględnieniem naturalnej aktywności dzieci i zdolności rozwiązywania problemów.

09:44, juniorpunkt , wydarzenia
Link Dodaj komentarz »