wtorek, 11 listopada 2014
Święto Niepodległości

Choć jesteśmy jeszcze mali, wiemy, że nasz kraj nie zawsze był wolny. Dziś w przedszkolu świętujemy rocznicę odzyskania niepodległości, poznajemy też symbole narodowe - godło, flagę i hymn.

Na biało-czerwono

Kłopoty Misi Zdzisi

A dziś przyjechał do nas teatrzyk. Obejrzeliśmy pouczającą bajeczkę "Przygody Misi Zdzisi". Ta niesforna misia zgubiła się, przebywając na wakacjach u swojej cioci Smoczycy i stało się to początkiem wielu niebezpiecznych wydarzeń. Z zapartym tchem śledziliśmy jej perypetie i dzięki temu już wiemy, jak uniknąć wielu groźnych sytuacji - bo bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Misia Zdzisia w opałach

niedziela, 02 listopada 2014
Święto Marchewki

A w naszym przedszkolu obchodzimy Święto Marchewki - smacznego i jakże pożywnego warzywa. Zdobyliśmy niemałą wiedzę na temat marchewki, przygotowaliśmy marchewkowe laleczki i odśpiewaliśmy marchewkową piosenkę, ale dla wielu przedszkolaków największym wyzwaniem było w tym dniu...zjedzenie calutkiej marchewki z groszkiem, jaką dostali do obiadu. Na szczęście z marchewkowym sokiem nie było tylu kłopotów. Na marchewkowe zdrowie!

Marchewkowe laleczki

Koncert na Zamku Żupnym

Grupa starszaków i średniaków wzięła udział w poranku muzycznym na Zamku Żupnym w Wieliczce. Artyści z Filharmonii Krakowskiej zagrali słynne na całym świecie melodie z repertuaru muzyki poważnej. A przedszkolaki słuchały jak zaczarowane...

Poranek z muzyką klasyczną

Przedszkolaki zasłuchane

Przedszkolaki zasłuchane

Dzień Nauczyciela

14 października - wszystkiego najlepszego dla każdego Nauczyciela.

Kwiat dla Nauczyciela

Witamy w nowym roku przedszkolnym! Niedawno odbyła się u nas jedna z najważniejszych imprez - pasowanie na przedszkolaka. Pani Dyrektor pasowała wszystkie dzieci: najmłodsze na Maluszka, średnie na Średniaka i najstarsze na Starszaka, potem odegraliśmy inscenizację pod tytułem "Jeżowe sprawy", a następnie wspólnie z rodzicami bawiliśmy się przy muzyce. Na koniec zasiedliśmy do stołów uginających się pod najróżniejszymi smakołykami. Fajnie jest być przedszkolakiem!

Jestem przedszkolakiem

W jesiennym nastroju

Bawimy się!