piątek, 20 lutego 2015
Motylki zasłuchane na poważnie

Już od kilku miesięcy bierzemy udział w koncertach odbywających się na Zamku Żupnym w Wieliczce z cyklu "Muzyczne poranki". Chętnie słuchamy utworów wykonywanych przez artystów z Filharmonii Krakowskiej, a także oglądamy występy taneczne. Już w marcu wybieramy się w muzyczną podróż na dwór Jagiellonów.

młodzi amatorzy muzyki poważnej

na koncercie noworocznym

koncert kolęd

pokaz tańca regionalnego

Urodziny w Motylkowie

W naszym przedszkolu każde dziecko obchodzi swoje urodziny. Jest w tym dniu królem/królową i nosi "złotą" koronę. W czasie uroczystego drugiego śniadania składamy solenizantowi życzenia i wręczamy laurki, a potem częstujemy się pysznym tortem urodzinowym. 

Weronika

Karol

Natalka

Wiktoria

Szymek

Andrzejkowe wróżki i wróżbici

Na świętego Andrzeja w Motykowie zaroiło się od wróżek i wróżbitów, którzy zgromadzili się, by, używając szklanych kul, ćwiczyć przepowiadanie przeszłości. W tym celu wykonaliśmy wspólnie specjalne magiczne różdżki, które pomogły nam także w spełnianiu najpiękniejszych życzeń. Poniżej mogą Państwo oglądać fotografię zespołu magicznego w profesjonalnych kostiumach i z niezbędnymi atrybutami. Wszystkich chętnych do tego, aby poznać własną przyszłość zapraszamy do przedszkola już za rok, na następnego świętego Andrzeja, kiedy magiczny zespół zbierze się po raz kolejny!